U bevindt zich op: HOME
Mobile weegsystemen op handpaletwagens magazijnen en vorkheftrucks
Wegende handpalletwagen RAVAS-1 voor 575 euro!!
De prijs van de RAVAS-1 is verlaagd naar 575 euro (ex works). De RAVAS-1 is een wegende handpalletwagen die gewicht meet aan de hand van de vervorming van het chassis. De RAVAS-1 is uitermate geschikt voor eenvoudige controlewegingen zoals controlewegingen aan boord van vrachtwagens, bij goederenontvangst, bij het vaststellen van transportgewichten of het voorkomen van overbelading
 
middenfotofish.jpg
masktophome2.gif
DHL Exel koopt 10 geijkte palletwagens Print E-mail

DHL Exel is onderdeel van DHL. DHL Exel verzorgt de inkoop-, opslag- en verkooplogistiek voor allerhande bedrijven. Ook APC, producent van computerbehuizingen en noodstroomvoorzieningen maakt gebruik van de services van DHL Exel.

DHL Exel Supply Chain in Helmond is sinds eind 2005 onderdeel van DHL. De geijkte palletwagens worden gebruikt om alle uitgaande goederen van APC te kunnen wegen. DHL Exel weegt de goederen om het expeditiegewicht te kunnen bepalen én om overbelading te voorkomen. Ook worden de pakketten gewogen voordat ze per luchtvracht kunnen worden verzonden.